BALTIC FILM TALENT LAB: Gadījuma izpētes sesija: Edmunds Jansons “Bize un Neguļa” Moderatore – Daiena Perija

Baltic Film Talent Lab animācijas režisoru un aktieru sadarbībai veltītā semināra noslēguma pasākums ar gadījuma izpēti un industrijas Q&A.

Turpinot sarunu par režisora un aktiera / balss mākslinieka sadarbību tēla attīstīšanā animācijas filmai, režisors Edmunds Jansons aicina ielūkoties studijas Atom Art jaunākās animācijas filmas ‘Bize un Neguļa’ tapšanā, kas savu pirmizrādi piedzīvos RigaIFF… Uzmanības centrā būs filmas tēlu attīstīšanas process – no dizaina līdz tēla ‘atdzīvināšanai’ – ierunāšanai kopā ar balss mākslinieku.

Apmeklēt pasākumu aicinām gan profesionāļus, kas vēlas padziļināt savas zināšanas animācijas tēla attīstīšanas jomā, uzdot jautājumus un dalīties pierdzē ar nozares kolēģiem no Baltijas valstīm, gan arī visiem interesentiem, kas vēlas ielūkoties animācijas filmu tapšanas aizkulisēs.

Pasākums sastāv no divām daļām – prezentācijas un industrijas atbilžu un jautājumu sessijas, kuru moderēs viena no BFTL lektorēm, balss aktiermeistarības pasniedzēja no Londonas Diāna Perija (Dian Perry).

DATUMS10 / 09 / 2017
LAIKS18.00
VIETACafe Film Noir