BIĻETES uz katru festivāla seansu nopērkamas tepat – festivāla mājaslapā. Seansu datumi, laiki un biļešu iegādes panelis atrodas katras filmas šķirklī (īsfilmu seansu gadījumā – attiecīgā seansa šķirklī, un arī atsevišķi pie katras filmas).

BIĻEŠU
CENAS:

Seansi Splendid Palace plkst. 7 vakarā: 7€

Pārējie seansi Splendid Palace: 5€
/Senioriem un Latvijas Kinematogrāfistu savienības biedriem: 4€/

Visi seansi kinoteātrī K Suns: 4€

Visi seansi kinoteātrī Kino Bize: 4€
/Studentiem: 3€/

KIDS WEEKEND seansi: 3€

KIDS WEEKEND Ģimenes biļete (4 personām): 10€

Festivāla seansos netiks lietota sēdvietu numerācija, proti – apmeklētāji varēs izvēlēties jebkuru vietu zālē, neatkarīgi no biļetes cenas vai iegādes laika. Ierodoties laicīgi, variet ieņemt sev vēlamo vietu zālē!

10 VAI 5
BIĻEŠU
KOMPLEKTI

Iespēja iegādāties 10 vai 5 biļetes, derīgas jebkuram festivāla seansam kinoteātros Splendid Palace, K Suns un Kino Bize. Iegādājoties šādu komplektu, apmeklētājam iespējams rezervēt biļetes uz jebkuriem 10 vai 5 no vairāk nekā 90 festivāla seansiem, līdzko uz tiem tirdzniecībā pieejamas individuālas biļetes. Biļetes uz izvēlētajiem seansiem jau pirms festivāla iespējams rezervēt festivāla mājaslapā, izmantojot uz biļešu komplekta norādīto kodu, kā arī – festivāla INFO centrā no 7. septembra.

SOLD OUT

Kā 10, tā 5 biļešu komplekti par īpašajām cenām pieejami ierobežotā skaitā.

#RIGA_IFF
_STUDENT_PASS

Šogad RIGA IFF visu nozaru studentiem piedāvā akreditāciju, kura nodrošina iespēju par īpaši zemu cenu apmeklēt visus filmu seansus festivāla programmās RIGA IFF FEATURE FILM COMPETITION, IN KINO VERITAS un SHORT RIGA, kā arī – pieeju festivāla izglītojošajiem un saviesīgajiem pasākumiem, izņemot slēgtos pasākumus.

RIGA IFF STUDENT PASS iespējams iegādāties tepat – festivāla mājaslapā, taču pēc pirkuma veikšanas nepieciešams veikt akreditāciju festivāla INFO centrā kinoteātrī Splendid Palace, sākot no 7. septembra. Līdzi jāņem studenta apliecība. Lai izveidotu akreditācijas karti, būs nepieciešama fotogrāfija, kuru kopā ar personas datiem – vārdu un uzvārdu – jānogādā festivāla Akreditācijas birojam – admissions@rigaiff.lv. E-pastu ar šiem datiem Akreditācijas birojam lūdzam nosūtīt jebkurā laikā līdz 7. septembrim, vēstulei pievienojot arī Biļešu Serviss PDF dokumentu.

SOLD OUT

Festivāls var nodrošināt ierobežotu skaitu studentu akreditāciju, tāpēc, ja vēlaties izmantot piedāvājumu – nekavējieties!

Rīgas Starptautiskā Kino Festivāla (RIGA IFF) akreditācijas nosacījumi

#RIGA_IFF
_MEDIA_PASS

Līdz 18. augustam pieejama festivāla akreditācija mediju pārstāvjiem, aizpildot pieteikumu elektroniski.