RIGA IFF FORUM EIROPAS BĒRNU KINO PROJEKTU PREZENTĀCIJU SESIJA PREZENTĀCIJA: LATVIJAS KINO 2017

Eiropas bērnu kino veiksmīgi “ceļo” pa festivāliem un nozares pasākumiem, taču tikai neliels daudzums no filmām nonāk kinoteātru repertuārā, nespējot konkurēt ar Holivudas studiju lieldarbiem. Šis aspekts, kā arī kino pieejamība citās platformās, ne tikai kinoteātros, apdraud Eiropas kino nozares attīstību un veiksmīgu pastāvēšanu. Līdz ar to jautājums par to, kā pamudināt skatītāju apmeklēt Eiropas kino kļūst arvien aktuālāks.

Tai pat laikā arvien lielāku uzmanību piesaista jaunās digitālās tehnoloģijas, kā piemēram, digitālā un papildinātā realitāte. Tā kā šie jaunie mediji šobrīd ir satura meklējumos, paneļdiskusijas gaitā lūkosim rast atbildes uz jautājumu, vai kino pasaules un jauno tehnoloģiju ir savienojamas. Un, vai šī savienība būtu sekmīga kino popularizēšanā.

Sarunā piedalīsies Ainārs Kļaviņš no digitālās aģentūras Overly, Tartu universitātes pētnieks Madis Vasser, kā arī TASSE FILM producente Aija Berzina, filmu pārdošanas aģente Silke Wilfinger no Vācijas kompānijas Silkway films, kā arī ACME Film Latvija pārstāve Inese Apse. Sarunu moderēs kino žurnāliste un festivāla kuratore Kristine Simsone.

Saruna norisināsies angļu valodā un būs skatāma arī LSM tiešraidē.

DATUMS08 / 09 / 2017
LAIKS14.00
VIETACafe Film Noir