SHORT RIGA: #BMV

Baltijas Mūzikas Videoklipu konkursa skatē tiek izrādīti mākslinieciski augstvērtīgākie no jaunākajiem videoklipiem, kas tapuši Latvijā, Lietuvā un Igaunijā, turklāt skatītājiem ir iespēja klātienē tikties ar šo darbu veidotājiem, lai iepazītos ar mūzikas, teksta un video saplūsmes aizkulisēm.

Agnese Logina
SHORT RIGA Baltijas mūzikas video konkursa programmas kuratore
“Mūzikas videoklipu konkurss svin savu trīs gadu jubileju. Programmā parādās arvien spēcīgāki un drosmīgāki darbi no Baltijas valstīm. Šogad vairāki no tiem ir spilgti veiksmīgas starptautiskās sadarbī- bas paraugi. Esam meklējuši un atraduši veikumus, kas apvieno visas trīs mūzikas videoklipu raksturojošās dimensijas – mūziku, tekstu un video – un paceļ to patstāvīga mākslas darba līmenī.
Videoklipu veidotāji – kino režisori, vizu- ālie mākslinieki, multimākslinieki… ir pieredzējuši profesionāļi un tādi, kuri pir- mo reizi iepazīst šo formātu. Dalībnieku vidū ir gan jaunpienācēji, gan iepriekšējo gadu konkursanti. Sevišķi iepriecina pārstāvēto mūzikas žanru daudzveidība un dziesmas reģiona nacionālajās valodās. Sekojot iedibinātajai tradīcijai, rīkosim autorus un interesentus vienojošu skati, lai satiktos, diskutētu un nepiespiestā gaisotnē svinētu kopā ar Baltijas mūzikas videoklipu veidotāju kopienu!”

DATUMS15/09
LAIKS20.00
VIETAKaņepes Kultūras centrs